emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

3-drzwiowe MINI Hatch
Motoryzacja

3-drzwiowe MINI Hatch — odkryj radość jazdy

Przez lata można było spotkać się z często podzielaną opinią, zgodnie z którą dobry samochód to duży samochód. Czy w takiej sytuacji mniejsze modele aut nie sprawdzą się na drodze? Wydaje się, że jest wręcz przeciwnie — dobrym przykładem jest tu chociażby 3-drzwiowy MINI Hatch, czyli niewielkie, ale zwrotne auto o dobrych parametrach technicznych. Dlaczego warto zainteresować się modelem MINI Hatch oraz poznać jego możliwości? Zapoznaj się z tym tekstem, by poznać odpowiedź na to pytanie.

MINI Cooper Hatch — jakie są zalety związane z posiadaniem tego samochodu?

Spore zainteresowaniem autem MINI Cooper Hatch nie byłoby możliwe, gdyby nie liczne zalety, którymi może poszczycić się ten model samochodu. Choć nie jest to zbyt przestronne — na pierwszy rzut oka — auto, to warto zwrócić uwagę między innymi na takie zalety jak moc silnika na poziomie 231 koni mechanicznych (170 kW) – 136 koni mechanicznych (100 kW).

Na uwagę zwraca również silnik TwinPower. Takie rozwiązanie to przede wszystkim następujące zalety: dobry moment obrotowy, dzięki czemu samochód rusza niemal błyskawicznie. MINI Coopr to także niewielki poziom emisji CO2.

Oprócz tego nie wolno zapominać o licznych zaletach, jeśli chodzi o sferę użytkową. Trzeba bowiem pamiętać, że trzydrzwiowy MINI Hatch zapewnia także takie korzyści jak na przykład:

  • cztery miejsca (jedno dla pasażerów oraz trzy dla kierowcy) – taki stan rzeczy oznacza, że pomimo swojej nazwy samochód MINI nie odbiega znacząco od standardów spotykanych w przypadku innych aut o podobnej konstrukcji,
     
  • przestrzeń bagażowa (w zależności od ułożenia foteli wynosi ona od dwustu jedenastu do nawet siedmiuset trzydziestu jeden litrów przestrzeni bagażowej). Aby uzyskać maksymalną dostępną przestrzeń, należy złożyć oparcie tylne kanapy w proporcji 60:40,
     
  • czytelny, przejrzysty i nowocześnie wyglądający panel (wyświetlacz), który znajduje się w widocznym miejscu za kierownicą. Na wyświetlaczu tym znajdują się m.in. najważniejsze wskaźniki pokazujące stan, w jakim znajduje się pojazd (poziom paliwa, ilość przejechanych kilometrów).

3-drzwiowe MINI Cooper Hatch, czyli auto, które po prostu dobrze się prezentuje

Last but not least, trzeba pamiętać o tym, że trzydrzwiowy MINI Cooper Hatch to auto, które zwraca na siebie uwagę także z powodu wyglądu. Jest to zapewnione między innymi przez wysokiej jakości lakier pokrywający karoserię samochodu. Dzięki temu samochód dobrze prezentuje się niezależnie od wariantu kolorystycznego (takie barwy jak: limonkowa, stalowoszara, czerwona czy szara to tylko niektóre spośród wszystkich dostępnych rozwiązań).

Z kolei jeśli chodzi o część zewnętrzną samochodu, to na uwagę zasługują także takie rozwiązania jak na przykład przedni zderzak czy ozdobniki boczne.

Taki stan rzeczy oznacza, że MINI Cooper Hatch to auto, które powinno zadowolić zarówno miłośników tradycyjnych rozwiązań, jak i wszystkich tych, którzy lubią nowoczesne auta.

Nie tylko 3-drzwiowy MINI Cooper Hatch

Trzydrzwiowy samochód MINI Cooper Hatch to z wielu powodów ciekawe rozwiązanie (część z nich została wymieniona powyżej). Nie jest to jednak jedyny dostępny wariant tego auta. Oprócz tego warto zwrócić uwagę także na takie rozwiązania jak na przykład powiększona, pięciodrzwiowa wersja MINI Cooper Hatch, a także MINI Cooper Cabrio, czyli bardziej sportowa wersja, która daje możliwość jazdy z odkrytym dachem.

Serwis MINI Kraków. Czy warto odwiedzić ten punkt sprzedaży samochodów?

Jednym z miejsc, w których można znaleźć opisany w tekście MINI Cooper Hatch, jest serwis MINI Kraków. Oczywiście, trzeba pamiętać, że trzydrzwiowy MINI Hatch to ważna, ale nie jedyna część asortymentu. Oprócz tego można znaleźć tam także inne samochody z serii MINI.

Serwis MINI Kraków to punkt, który może poszczycić się między innymi takimi zaletami jak profesjonalna obsługa (doradcy ds. sprzedaży udzielą informacji na temat parametrów technicznych poszczególnych samochodów, warunków finansowania czy jazdy próbnej) oraz szeroki wybór aut.