emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

Kariera w BMW
Motoryzacja

Kariera w BMW – jakie korzyści z niej płyną?

Każdy z nas staje przed wyborem własnej ścieżki kariery. Niejeden też musi stawić czoła jej zmianie. To, jaką finalnie wybierzemy zależy od predyspozycji oraz umiejętności, które posiadamy. Ważna jest tu też nasza pasja. Jeżeli interesuje Cię praca w motoryzacji, salony samochodowe BMW oraz autoryzowane serwisy BMW to szansa dla Ciebie! Firma oferuje wiele benefitów oraz wspiera wszystkich pracowników, dbając o ich komfort. Polityka firmy opiera się na pięciu podstawowych wartościach: odpowiedzialności, przejrzystości, uznaniu, otwartości oraz zaufaniu. Jakie korzyści płyną z pracy w BMW? Jakie ścieżki kariery możesz wybrać? Sprawdź!

Jakie ścieżki kariery możesz wybrać?

BMW oferuje nam między innymi pięć poniżej opisanych ścieżek kariery. Jest to nie tylko praca w salonie samochodowym BMW, ale także w autoryzowanym serwisie.

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów BMW dba o sprzedaż pojazdów Premium, a także towarzyszy Klientom w całym procesie zakupu. Pomaga przy wyborze modelu, jego konfiguracji, składa zamówienie, a następnie przekazuje pojazd odbiorcy. Prawa w BMW w tym przypadku ma związek z przedstawianiem szczegółowych kwestii dotyczących zamówienia, a także możliwości finansowania i finalizacją sprzedaży. 

Doradca Serwisowy BMW

Zadaniem Doradcy Serwisowego BMW jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie. Kariera w BMW na tym stanowisku wiąże się z obsługą posprzedażową, przeprowadzaniem konsultacji serwisowych oraz przyjmowaniem zleceń serwisowych bezpośrednio od Klientów.

Kierownik Działu Sprzedaży BMW

Kierownik Działu Sprzedaży BMW odpowiada za swój zespół oraz jego wyniki. Praca w salonie samochodowym na tym stanowisku to przede wszystkim zarządzanie oraz wspieranie Doradców ds. Sprzedaży. W tym przypadku do obowiązków należy także opracowywanie budżetów, planów sprzedaży, aktywny udział w obsłudze Klienta, a także dbanie o działalność salonu na co dzień.

BMW Product Genius

Prawa w BMW na tym stanowisku polega na informowaniu i doradzaniu Klientom w zakresie produktów marki. Tutaj praca w motoryzacji ma ścisły związek z pasją. Każdy Product Genius powinien wzbudzać zainteresowanie Klientów oferowanymi innowacjami, a także przedstawiać zalety produktów.

Technik BMW

Ostatnią propozycją jest Technik BMW. W tym przypadku kariera w BMW nie wiąże się bezpośrednio z salonem samochodowym, a z autoryzowanym serwisem BMW i MINI. Jako technik BMW do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. naprawa, przegląd czy diagnostyka samochodów. 

Poznaj zalety pracy w BMW!

BMW praca to wiele zalet i benefitów. To, co należy wymienić na pierwszym miejscu jest doskonała atmosfera w każdym salonie i serwisie. BMW to nowoczesne miejsca oraz narzędzia pracy, które wpływają na stworzenie doskonałych warunków pracy. Co ważne, marka stawia na indywidualny rozwój każdego z pracowników. Jak? Wszyscy objęci są profesjonalnymi szkoleniami, jakie organizuje BMW Group Polska. Grupa wychodzi z założenia, że praca w salonie samochodowym ma służyć rozwijaniu pasji. Właśnie dlatego umożliwia realizację wszystkich ambicji zawodowych swoich pracowników. To jednak nie wszystko.

Grupa BMW oferuje ciekawe, rozbudowane oraz naprawdę przydatne programy szkoleniowe. Kariera w BMW to różnorodność zadań, brak rutyny, a także kontakt z najbardziej innowacyjną technologią oraz produktami Premium. Praca w motoryzacji u dealera BMW zapewnia też dobre zarobki, przez co daje satysfakcję i radość z wykonywanego zawodu. BMW praca to różnorodność ofert, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.