emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

Lokalizator GPS do motocykla
Motoryzacja

Lokalizator GPS do motocykla z umową bezterminową – sprawdź rozwiązanie IKOL!

Czy warto mieć lokalizator GPS w motocyklu? Oczywiście, że tak! Dzięki niemu zyskujesz pełną kontrolę nad pojazdem. Co dokładnie możesz śledzić? Jakie korzyści wynikają z umowy bezterminowej? Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się jak sprytnie kontrolować motocykl z firmą IKOL, która od lat pomaga motocyklistom!

Jaki lokalizator GPS jest najlepszy do motocykla?

Najlepszy lokalizator GPS do motocykla to taki, który został stworzony z myślą o jednośladach – właśnie taki znajduje się w ofercie firmy IKOL. Moduł IKOL MOTO to niewielkie urządzenie montowane w pojeździe, które daje wielkie możliwości. Charakteryzuje się niskim poborem prądu, a w przypadki rozładowania zasilania, może korzystać ze swojej wewnętrznej baterii, która starcza na około 7 dni. Ponieważ jest to lokalizator do zadań specjalnych – kontroli motocykla – posiada stopień ochrony IP67 (całkowitą pyłoszczelność oraz częściową wodoodporność).

Lokalizator IKOL MOTO działa w szerokim zakresie temperatur od -30℃ do +80℃. Dzięki temu nie ważne czy to głęboka zima, czy też naprawdę upalny dzień lata – moduł będzie działał bez zarzutu. Bardzo ważną i często pożądaną przez motocyklistów funkcja jest możliwość poszerzenia o odcięcie rozrusznika. Dzięki temu z poziomu aplikacji można unieruchomić jednoślad. Przykładem zastosowania jest chociażby garażowanie podczas zimy – zamiast doglądać pojazdu, można odciąć mu zapłon, aby nikt nie mógł go przesunąć.

Obsługa lokalizatora odbywa się za pomocą dedykowanego systemu lub aplikacji IKOL Tracker. Aplikacja jest dostępna na systemu Android oraz iOS i jest bardzo intuicyjna w użytkowaniu. Dzięki niej możesz mieć podgląd na jednoślad z każdego miejsca, w którym posiadasz telefon oraz dostęp do Internetu. Właśnie tu zaczyna się prawdziwa kontrola motocykla.

Jakie funkcje ma lokalizator GPS do motocykla?

Podstawową funkcją każdego lokalizatora GPS do motocykla, również IKOL MOTO, jest śledzenie bieżącej pozycji pojazdu. W IKOL jednak jest możliwość zobaczenia także przebytych tras i to do 12 miesięcy wstecz. System cechuje się wysoką precyzją namierzania, więc bez problemu pokaże, czy motocykl jest zaparkowany tam, gdzie go zostawiasz.

Lokalizator GPS IKOL MOTO posiada bardzo ważną funkcję – czujnik ruchu, który uruchamia powiadomienie dla właściciela. Dzięki temu możesz bardzo szybko zweryfikować co się z nim stało. Ktoś go przewrócił? Stuknął na parkingu? A może właśnie będziesz świadkiem, jak ktoś próbuje załadować go na pakę swojego auta i odjechać? Dzięki alertowi ruchu możesz trzymać rękę na pulsie.

Niestandardowym dodatkiem jest możliwość ustawienia obszarów geograficznych. Jeśli motocykl wyjedzie poza granicę takiego obszaru, właściciel natychmiast zostaje o tym powiadomiony. Jeśli więc pożyczasz komuś motocykl, nie musisz go śledzić na bieżąco na mapie – wystarczy, że ustawisz rejon, po którym ustaliliście, że może się poruszać. Jeśli przyjdzie powiadomienie wiesz, że motocykl nie jest używany w ustalonym zakresie.

Umowa bezterminowa na lokalizator GPS do motocykla – idealne rozwiązanie!

Dochodzimy do największej korzyści z wyboru lokalizatora GPS do motocykla od IKOL – umowy bezterminowej. Co to oznacza w praktyce? Nie masz określonego czasu na jaki zawierasz umowę. Może więc być to 5 lat, ale może być też 1 sezon. Na zimę, gdy nie użytkujesz jednośladu, możesz rozwiązać umowę, a następnie znów ją zawrzeć w kolejnym roku.

To rozwiązanie zdecydowanie wychodzi naprzeciw klientom – dzięki niemu nie trzeba płacić za nieużywany sprzęt.

Sprawdź rozwiązania od IKOL – wybierz najlepszy lokalizator do motocykla!

Sezon motocyklowy zaraz się rozpocznie – to najlepszy czas, aby zainwestować w lokalizator GPS, który pomoże Ci kontrolować jednoślad w trasie i podczas postoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń oraz rozwiązań dla jednośladów, wejdź na stronę ikol.pl i sprawdź pełną ofertę. Już dziś skontaktuj się w celu poznania szczegółów oraz montażu lokalizatora, aby wprowadzić jazdę motocyklem na wyższy level! 

Materiał zewnętrzny