Aktualności

Nagroda Fleet Derby 2019 w katerorii usługa short & mid-term rental - wynajem krótkoterminowy dla Emotis!

Z przyjemnością informujemy, że 18 czerwca podczas gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2019 Emotis otrzymał nagrodę w kategorii: Usługa Short & mid-term rental - wynajem krótkoterminowy.

Czytaj więcej

Fleet pisze o Emotis Flow

W najnowszym wydaniu Magazynu Fleet można znaleźć obszerny artykuł o naszej nowej usłudze wynajmu hulajnogi razem z samochodem.  

Czytaj więcej

Emotis najlepszy w kategorii Rent a Car w Plebiscycie Fleet Awards Polska 2019

Z przyjemnością informujemy, że w poniedziałek 3 czerwca, podczas gali Fleet Awards Polska 2019, zdobyliśmy nagrodę dla najlepszej firmy w kategorii Rent a Car. 

Czytaj więcej

Jesteśmy członkiem PZWLP

W kwietniu dołączyliśmy do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), jedynej w Polsce organizacji branżowej, skupiającej firmy wynajmu długoterminowego aut oraz wypożyczalnie samochodów.

Czytaj więcej

Koszty wynajmu

Wynajmując samochód, często patrzymy tyko na cenę wynajmu, zapominając, że warto zwrócić uwagę na dodatkowe koszty, o których nie każda firma informuje wprost. Osoby, które wypożyczają  samochody często, wiedzą doskonale, że kaucja, udział własny w szkodzie czy ubezpieczenie to stałe elementy kosztów wynajmu. Każda duża i uznana wypożyczalnia ma takie pozycje w cennikach, z tym, że nie każda z nich je udostępnia przed świadczeniem usługi.  Są one nie tylko zabezpieczeniem interesów wypożyczalni, ale też klienta, który sam decyduje ile chce zapłacić i na ile zabezpieczyć swoje interesy w razie nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży. W Emotis podajemy zawsze ceny brutto, a pozostałe koszty są wyraźnie wskazane w cenniku i regulaminie.

Czytaj więcej