Aktualności

Jesteśmy członkiem PZWLP

W kwietniu dołączyliśmy do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), jedynej w Polsce organizacji branżowej, skupiającej firmy wynajmu długoterminowego aut oraz wypożyczalnie samochodów.

Czytaj więcej

Koszty wynajmu

Wynajmując samochód, często patrzymy tyko na cenę wynajmu, zapominając, że warto zwrócić uwagę na dodatkowe koszty, o których nie każda firma informuje wprost. Osoby, które wypożyczają  samochody często, wiedzą doskonale, że kaucja, udział własny w szkodzie czy ubezpieczenie to stałe elementy kosztów wynajmu. Każda duża i uznana wypożyczalnia ma takie pozycje w cennikach, z tym, że nie każda z nich je udostępnia przed świadczeniem usługi.  Są one nie tylko zabezpieczeniem interesów wypożyczalni, ale też klienta, który sam decyduje ile chce zapłacić i na ile zabezpieczyć swoje interesy w razie nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży. W Emotis podajemy zawsze ceny brutto, a pozostałe koszty są wyraźnie wskazane w cenniku i regulaminie.

Czytaj więcej

Bierzemy udział w debacie podczas Konferencji Flotowe Trendy

Już 10 kwietnia można będzie nas spotkać podczas debaty na Konferencji Flotowe Trendy. 

Czytaj więcej

Sposób na samochód w małej firmie

Największą przewagą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w porównaniu z ich większymi konkurentami jest elastyczność. Zdarza się, że zanim w korporacji zapadnie konkretna decyzja, mała firma zdąży przeorganizować cały model biznesowy. Aby jednak elastycznie działać, MŚP potrzebuje elastycznych rozwiązań – również w zakresie transportu.

Czytaj więcej

Rezerwacja w Emotis

Specjalnie dla naszych klientów tych obecnych i przyszłych nagraliśmy film wyjaśniający proces rezerwacji online. 

Czytaj więcej