Data publikacji:

10 kwietnia w Warszawie odbywa się konferencja Flotowe Trendy, organizowana przez magazyn EuroFlota. Jest to coroczne wydarzenie targowo-networkingowe, które skupia administratorów flot i członków kadry kierowniczej decydujących w kwestiach zakupowych, fleet menedżerów, Office Managerów, pracowników działów zakupowych oraz rozliczających samochody w firmie, a także osoby, które bezpośrednio lub pośrednio zarządzają flotą samochodową bądź koordynują procesy związane z użytkowaniem aut. 

Emotis reprezentować będzie nasz prezes Ireneusz Tymiński, który weźmie udział w debacie ekspertów "Nowoczesne i praktyczne formy wsparcia efektywności firmowej floty oraz procesów zarządczych – możliwości i perspektywy".

Debata odbędzie się o godzinie 14:15 w Sali B i będzie dotyczyć kwestii takich jak rozwój technologii to nowe możliwości w zakresie usług wspomagających flotę. Branża flotowa staje w obliczu poważnych zmian, konkurencją dla dotychczasowych form działania staje się np. Carsharing - czy firmy będą w ten sposób zabezpieczały swoje potrzeby flotowe? A może skorzystają z własnego Carsharin-gu, opartego o samochody pulowe. Coraz częściej wykorzystywany jest najem średnio i krótkoterminowy - czy potencjał tych usług nadal będzie rósł. A co z nowoczesnymi usługami taxi – tu oferta dla firm  rośnie w tempie, którego dotąd nie znaliśmy. Co już dzisiaj jest, a co jutro będzie realnym wsparciem dla zarządzających flotami?

Więcej szczegółów na https://flotowetrendy.pl/