Data publikacji:

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Magazynu Fleet Auto w Firmie, gdzie na stronach 53-55 znaleźć można artykuł wraz z porówanniem naszej usługi wynajmu e-hulajngogi Emotis Flow razem z samochodem i wynajmu hulajnogi osobno. 

"Hulajnogi w samochodach na wynajem wprowadzamy jako pierwsi w Polsce, ponieważ bardzo bliska jest nam idea nowoczesnej mobilności dla firm i osób prywatnych. Nie tylko obserwujemy światowe trendy, ale też sami je współtworzymy. Uważamy, że hulajnogi elektryczne mogą ułatwić życie naszym klientom w wielu sytuacjach, i co nie mniej ważne, zapewniają wygodę w zgodzie z ekologią.

Usługa Flow to zarazem nasza odpowiedź na działające już na Zachodzie i powstające nowe platformy integrujące wiele środków transportu (komunikację miejską, CFM, car sharing, RAC, loty, kolej). Nie chcemy jako Emotis porywać się dziś na tak złożone i skomplikowane informatycznie projekty. Dlatego proponujemy proste rozwiązanie: rezerwację online lub telefoniczną auta z e-hulajnogą, wydanie auta
bez dokumentów papierowych, podpis umowy na tablecie, przyjęcie kaucji z karty, bez dodatkowej kaucji za e-hulajnogę." - mówi Ireneusz Tymiński, prezes Emotis. 

Więcej można znaleźć w artykule