Aktualności

Sposób na samochód w małej firmie

Największą przewagą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w porównaniu z ich większymi konkurentami jest elastyczność. Zdarza się, że zanim w korporacji zapadnie konkretna decyzja, mała firma zdąży przeorganizować cały model biznesowy. Aby jednak elastycznie działać, MŚP potrzebuje elastycznych rozwiązań – również w zakresie transportu.

Czytaj więcej

Rezerwacja w Emotis

Specjalnie dla naszych klientów tych obecnych i przyszłych nagraliśmy film wyjaśniający proces rezerwacji online. 

Czytaj więcej

Oblicza mobilności – czyli podróżuj, jak Ci wygodnie

Zgodnie z aktualnymi trendami, możemy wygodnie podróżować nie posiadając własnego auta. Car-sharing, rent-a-car, carpooling, czy Uber to pojęcia, które dla niektórych brzmią egzotycznie, podczas gdy dla innych stanowią codzienność i kojarzą się z nowoczesnym transportem.

Czytaj więcej

Jaka alternatywa dla leasingu i samochodów firmowych?

Leasing drogich samochodów osobowych staje się mniej opłacalny, a utrzymywanie pojazdów dla pracowników będzie kosztowniejsze ze względów podatkowych. Czy zmiany w prawie spowodują, że firmy zaczną rezygnować z rozbudowanych flot samochodów?

 

Czytaj więcej

Rezerwacja samochodu jest prosta

Usługa wypożyczenia samochodu na kilka dni lub tygodni powinna rozpocząć się od nieskomplikowanego procesu rezerwacji. Wybór opcji spośród różnych modeli aut, limitów kilometrów, czy płatność to normalne czynności, podobne do innych zakupów online. Z tym, że kupujemy mobilność, podróż i przygodę.

Czytaj więcej