Kariera

Jeśli chcesz rozwijać się, a zarazem budować z nami najlepszą jakość dla Klientów, wyśilj swoje dokumenty.

DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy:

Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków.

Wyzwania i zadania:

  • Profesjonalna sprzedaż i obsługa Klienta (telefoniczna i osobista)
  • Efektywna współpraca z zespołem i Oddziałami firmy
  • Kontakty z Klientami indywidualnymi i biznesowymi
  • Obsługa systemu (wynajem aut, fakturowanie), odpowiedzialność za jakość danych
  • Raportowanie do Managera Oddziału

Oczekujemy:

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność i pozytywne myślenie
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (min. 2 lata)
  • Dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie w rozwój firmy (praca zmianowa)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w Rent a Car, motoryzacji (dealer, serwis) będzie atutem

Korzyści:

  • Realna możliwość rozwoju (szkolenia) i awansu w strukturach spółki
  • Ciekawe doświadczenie w bardzo dynamicznej branży mobilności
  • Kontakty z klientami
  • Stabilna praca w polskiej, nowoczesnej sieci wypożyczalni samochodów
  • Nowoczesne narzędzia wspierające pracę (systemy IT i telekomunikacyjne)
  • Umowa o pracę lub kontrakt (do wyboru)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia za wyniki)
  • Pakiet medyczny
  • Dobra atmosfera w firmie promującej pozytywne wartości

AGENT WYNAJMU / KIEROWCA

Zadania:

  • Dostarczenie i odbieranie samochodów od klientów na terenie miasta i okolic
  • Relokacja pojazdów pomiędzy oddziałami firmy na terenie Polski
  • Profesjonalna obsługa Klienta podczas wydań i odbiorów pojazdów
  • Przygotowywanie samochodów do wynajmu (mycie, sprzątanie)
  • Kontrola stanu technicznego powierzonych aut (płyny eksploatacyjne weryfikacja stanu ogumienia, zgłaszanie ewentualnych usterek nieprawidłowości)
  • Inne zlecone zadania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B od co najmniej roku
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut osobowych różnych gabarytów
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość, zaangażowanie w pracę i pozytywne nastawienie
  • Mile widziane zainteresowanie motoryzacją

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontakt z nowymi modelami samochodów
  • Możliwość budowania nowej firmy oraz rozwój w jej strukturach
  • Pracę w zgranym zespole

Jeśli chcesz rozwijać się, a zarazem budować z nami najlepszą jakość dla Klientów, wyśilj swoje dokumenty (cv, list motywacyjny) na adres rekrutacja@emotis.pl.

W treści cv umieść klauzulę „Wyrażam zgodę Emotis sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn.: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”