Opinie klientów

Korzystałem z usług tej firmy wielokrotnie, bardzo dobra flota, świetni ludzie, gorąco polecam.

Wrzesień 2018, Rafał (Katowice)

Obsługa w Lublinie na najwyższym poziomie. Podziękowania dla pana Jakuba za profesjonalizm Pierwszy raz korzystaliśmy i polecamy.

Sierpień 2018, Marzena (Lublin)

Dwa razy korzystałam z usług Emotis i jestem bardzo zadowolona: szybki i łatwy sposób zamówienia, konkurencyjne ceny (sprawdzałam 5 innych), komunikacja z ich biurem doskonała - dopasowali się do moich potrzeb, czułam się pewnie, auta nowe. Polecam!

Lipiec 2018, Beata (Kraków)

Miałem przyjemność wypożyczyć samochód we Wrocławiu. Bardzo miła obsługa, potrafiąca dostosować się do potrzeb wymagającego klienta. Bardzo profesjonalny przedstawiciel firmy wydający oraz odbierający samochód. Szybki proces rezerwacji oraz zwrot pojazdu. Brak ukrytych kosztów, samochody czyste oraz znakomicie przygotowane do wynajmu.

Maj 2018, Paweł (Wrocław)

Polecam, wypożyczyłem Peugeota, jak się okazało nówka sztuka, z przebiegiem 1 tys. km bez problemów, szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Maj 2018, Michał (Katowice)

Nowa firma, pomyślałem, że wypróbuję i proszę jakie miłe zaskoczenie – nowe auto, czyste i podstawione na czas. Bardzo miła obsługa na infolinii. Polecam Firmę.

Kwiecień 2018, Andrzej (Warszawa)

Korzystam na co dzień z różnych wypożyczalni bo biznesowo dużo podróżuję po Polsce. Do tej pory próbowałem kilku i z żadnej nie byłem 100% zadowolony. Zawsze coś mi nie pasowało, a to samochód słaby, a to jakieś ukryte płatności dodatkowe a to problemy z rozliczeniami… Ale chyba wreszcie znalazłem to, czego szukałem. Emotis rzeczywiście „dowozi” to co obiecuje – szybko, profesjonalnie i bez zbędnych formalności. Bardzo polecam.

Marzec 2018, Krzysztof (Ożarów)

Potrzebowałam pilnie auto na przysłowiowe wczoraj i znajomy polecił Emotis. Na początku podeszłam ostrożnie bo nowe nie zawsze znaczy lepsze ale teraz mogę w pełni polecić firmę. Mimo, że działają od niedawna mają spory wybór aut i co najważniejsze dostałam dokładnie to co zamówiłam, punktualnie i z bardzo miłą obsługą. Uratowali mi życie.

Marzec 2018, Małgorzata (Kraków)