emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

Regeneracja silnika poprzez ceramizację
Motoryzacja

Regeneracja silnika poprzez ceramizację

Silnik to nieodłączny element każdego samochodu i innych pojazdów silnikowych, jak sama nazwa wskazuje. Często nie zdajemy sobie spawy z tego, jak ważna jest kondycja tego elementu. Z pomocą na rynku ukazała się innowacyjna technologia, którą jest właśnie ceramizacja. Jej działanie zostało udowodnione w trakcie przeprowadzonych testów technicznych. Dzięki zabiegu ceramizacji, regenerujemy nie tylko silnik, ale i inne urządzenia gdzie dochodzi do tarcia metalu o metal. Sprawdzi się więc też przy skrzyniach biegów czy tylnych mostach. Skład produktów nie uszkodzi silnika ani nie zmieni parametrów oleju. Podczas stosowania ceramizera nie ma konieczności demontażu urządzenia. Są więc ogromną oszczędnością czasu jak i pieniędzy, w porównaniu do tradycyjnej usługi naprawczej w serwisie.

Korzyści ze stosowania preparatu Ceramizer

Ceramika do silnika to niezwykły wynalazek, który może zdziałać cuda. Co najważniejsze, środek ten zmniejsza zużycie paliwa od 3% do aż nawet 15%. Zależy to oczywiście od wielu parametrów naszego samochodu. Co istotne, po zastosowaniu Ceramizera, zmniejszy się również zużycie oleju oraz dymienie. Praca silnika znacznie się wyciszy i wyrówna. W zimie rozruch silnika nie będzie już tak problematyczny jak wcześniej – mianowicie olej ułatwia rozruch zimnego silnika. Dzięki swojemu działaniu, pozwoli w wielu codziennych przypadkach uniknąć kosztownych napraw. Silnik zostaje zregenerowany i zabezpieczony przed nadmiernym zużyciem. Co ważne, produkty te nie zawierają teflonu, ołowiu, molibdenu ani żadnych innych substancji, które mogłyby zaszkodzić silnikowi. Taka regeneracja to aż 20-30 krotnie niższy koszt niż w przypadku wykonania tradycyjnej usługi naprawczej w salonie.

Plusów z zastosowania preparatu jest więc cała masa. Warto go spróbować przetestować go samemu przekonać się, że naprawdę warto.

Dodatki do silnika – postaw na najwyższą jakość

Na rynku mamy dostępną całą masę dodatków do silnika, które różnią się między sobą nie tylko nazwą firmy, ale i samą wydajnością. Warto decydować się na zakup tylko sprawdzonych produktów, cieszących się popularnością i bardzo dobrą opinią klientów.  

Firma Ceramizer® produkująca liczne dodatki do silnika może pochwalić się swoją skutecznością i jakością produktów. Posiada ponad 240 stron niezależnych testów i opinii użytkowników. Znajdziemy je wszystkie na stronie producenta. Nie ma innego preparatu o podobnych właściwościach, który posiada aż tak wiele niezależnych recenzji potwierdzających skuteczność produktu. Jest dostępny na rynku już 25 lat i nie zapowiada się aby miał z niego schodzić. Znajdziemy go w aż 1600 punktach dystrybucyjnych oraz sklepach motoryzacyjnych. Popularność zawdzięcza niczemu innemu, jak przede wszystkim jakości produktu.  Jako jedyny posiada ekspertyzę Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych potwierdzającą, że nie zmienia on parametrów oleju ani go nie zagęszcza.