emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

elektryczny Volkswagen
Praca

Modele elektryczne marki Volkswagen

Samochody elektryczne w ostatnich latach są produkowane na coraz większą skalę. Przede wszystkim chodzi o względy ekologiczne. Takie modele nie emitują spalin, a także są tańsze w eksploatacji. Wśród popularnych modeli elektryków znajdują się SUVy Volkswagen. Modele ID.4 czy ID.5 są coraz częściej widywane na polskich drogach.

W artykule:

  • dowiesz się jakie są zalety elektrycznego volkswagena 
  • omówimy koszta zakupu auta elektrycznego
  • przedstawimy leasing auta elektrycznego 
  • dowiesz się dlaczego opłaca się wziąć auto w leasing 

Elektryczny Volkswagen – zalety

Volkswagen jest znany na całym świecie. Niemieckie samochody cechują niezawodność i najlepsze technologie. Fachowcy pracują nad tym, aby auta były sprawne przez długie lata, a koszty eksploatacji niskie. Z tego względu Elektryczny Volkswagen ID.3 lub inne modele cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Auta elektryczne są przyjazne środowisku. W wielu dużych miastach Polski można takim pojazdem zaparkować za darmo na miejskich parkingach. Do tego naładowanie auta nowoczesną ładowarką zajmuje niewiele czasu i jest tańsze niż paliwo. 

Ile kosztuje kupno auta elektrycznego?

Nowe samochody w ostatnim czasie bardzo podrożały. Oczywiście ceny aut elektrycznych są również wysokie, choć nieco niższe niż jeszcze parę lat temu. Cena zależna jest od wielu czynników. Przede wszystkim ważna jest marka i model pojazdu. Również wyposażenie jest ważne. Można jednak średnio przyjąć, że za nowego Volkswagena elektrycznego trzeba zapłacić ponad 150 000 złotych. Jest to spory wydatek, ale nie trzeba brać kredytu czy opróżniać konta. Można wziąć auto w leasing i sfinansować zakup dzięki VW FS. To rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy chcą mieć nowe auto, a nie chcą wydawać swoich oszczędności. Więcej informacji znajdziesz na:  https://emobility.vwfs.pl/ 

Auto elektryczne w leasingu

Leasing auta staje się coraz popularniejszą formą finansowania zakupu samochodu. Wiele osób chce i musi mieć dobry pojazd, który będzie niezawodny, a przy okazji oszczędny. Ciężko jest sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez posiadania samochodu. Jest wiele spraw, które wymagają szybkiego przemieszczenia się z miejsca na miejsce. Wzięcie zatem samochodu w leasing jest najlepszym wyjściem. Szybko i bezproblemowo formalności związane ze sfinansowaniem zakupu, można załatwić dzięki współpracy z VW FS. Każdemu zależy na tym, aby bez żadnych zbędnych formalności użytkować auto.

Dlaczego opłaca się wziąć auto w leasing?

Leasing niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim nie trzeba pozbywać się gotówki – nawet nie trzeba wnosić wpłaty własnej. Leasing można wpisać w koszty działalności. Formalności są załatwiane bardzo szybko i bez większych kłopotów.