emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

bmw stare modele
Motoryzacja

BMW stare modele – jakie wybrać?

Wiele osób chce kupić używane auto, które nie jest drogie. Bardzo popularne są stare modele bmw. Wiele z nich można kupić do dwudziestu tysięcy złotych. Powinny dać one wiele frajdy z jazdy oraz nie będą przysparzać serwisowych zgryzot. Warto dowiedzieć się, jakie modele tego producenta można kupić w przystępnej cenie.

Zobacz także: Jakie są amerykańskie klasyki?

Bmw stare modele

Bardzo popularne jest BMW serii 3 E46. Jest to dość stary model, który jest jednak niezawodny. Warto zaznaczyć, że taki samochód można kupić do 10 tysięcy złotych. Za kwotę do 20 tysięcy złotych można kupić bardzo funkcjonalny model. Trzeba jednak nadmienić, że w przypadku takiego modelu nawet w kombi, trudno będzie go polecić rodzinie. Okazuje się, że z tyłu samochodu jest ciasna kanapa oraz kosmetyczny bagażnik. Sprawia to, że jest to praktycznie auto 2+2. Warto odrzucić diesle. W przypadku BMW serii 3 najlepiej celować w model po liftingu, w którym wykluczono wadę fabryczną, która powoduje obrywanie się mocowań poduszek tylnej ramy pomocniczej.

Stary model BMW – jaki wybrać?

Warto wiedzieć, że BMW jest jedną z najbardziej prestiżowych marek aut luksusowych na światowym rynku. Okazuje się, że ma najwyższej klasy inżynierię, luksusowe wnętrze, a ponadto sporo przestrzeni. Ponadto wiele modeli oferuje wyjątkowe osiągi. Mają też potężne silniki. Jednakże zakup starego BMW nie jest łatwy, bowiem nie każdy model jest niezawodny. Warto zaznaczyć, że jednym z najlepszych starych BMW do kupienia jest BMW e90 serii 3 z lat 2006-2011. Okazuje się, że jest to doskonałe auto, bowiem jest eleganckie, luksusowe, a także wyposażone w wiele najwyższej klasy funkcji. Nie jest to może najpotężniejszy model BMW obecny na rynku, jednakże śmiało można go wliczyć do niezawodnych samochodów. Oprócz tego BMW E90 serii 3 zostało też wyposażone w jeden z najlepszych silników BMW wszechczasów. Jest on bardzo niezawodny. Ludzie bardzo cenią sobie ten silnik. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż z tak mocnym silnikiem tego typu model zgłasza o wiele mniej problemów niż inne stare modele tej marki. Dlatego jeżeli chcemy, żeby nasze auto było niezawodne, warto postawić na wyjątkowo stary model BMW. Mowa tutaj o BMW E90 serii 3. Jest to świetna opcja dla wielu ludzi. Samochody można kupić w bardzo przystępnych cenach.

BMW serii 3 E36 – czy warto?

. Bardzo chętnie wybierane jest też BMW serii 3 E36. Jeżeli chcemy zakupić używane auto do 20 000 złotych, to taki model będzie idealny. Okazuje się, że najmłodsze egzemplarze mają już po dwadzieścia lat, dlatego trudno oczekiwać po takim samochodzie stanu salonowego. Dlatego warto zacząć szukać dalej, a dzięki temu można znaleźć wersję 328i, która ma sześciocylindrowy silnik o mocy 193 koni mechanicznych. Tak lekkie auto zapewnia genialne wrażenia z jazdy. Warto zaznaczyć, że tak zwane lalki kosztują ponad 20 tysięcy. Takie auto jest niezawodne i ponadczasowe. Ludzie uwielbiają ten model głównie za jego uniwersalność. Zdecydowanie jest to świetna opcja dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność, luksus, a także dobre osiągi.