emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

Mężczyzna Motoryzacja Transport

Motoprezent – niezapomniane przeżycie dla Twojego mężczyzny

Zbliża się okazja, podczas której chcesz podarować ukochanemu wyjątkowy prezent, ale w głowie masz totalną pustkę? Wydaje ci się, że twoja druga połówka ma już wszystko, a tobie wyczerpały się pomysły? Rozważ motoprezent – voucher na przejażdżkę autem, która zapewni mu wspaniałe wspomnienia, moc wrażeń i sprawi, że znów poczuje się jak mały chłopiec.

Szeroki wybór samochodów

Chyba każdy miłośnik motoryzacji marzy o przejażdżce taką maszyną jak Lamborghini, czy Ferrari. Jeśli twoją drugą połówkę fascynują ekstremalne formy spędzania wolnego czasu, a do tego szybka jazda „za kółkiem”, motoprezent jest strzałem w dziesiątkę. Lista dostępnych modeli pojazdów, które osiągają zawrotną prędkość, jest naprawdę długa: oprócz wspomnianych wyżej pojazdów mechanicznych, znajdują się na niej następujące marki: McLaren, Tesla, Ford Mustang, Nissan GTR i Chevrolet.

Nie tylko po torze

Dostępne są różne rodzaje voucherów. Można wybrać opcję jazdy po torze wyścigowym. Przewiduje ona wykonanie kilku okrążeń w wybranym przez siebie aucie. Twój mężczyzna zajmuje miejsce pasażera obok profesjonalnego kierowcy rajdowego, ale może także sam usiąść za kierownicą i choć przez chwilę być jak Szymon Hołowczyc!

Inna możliwość to pojedynek na torze. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wyścig kilku samochodów. „Smaczku” dodaje odrobina rywalizacji. Samodzielnie wybiera się tor i liczbę okrążeń.

Szybszego bicia serca dostarczy jazda po płycie poślizgowej. To doskonała okazja, aby przekonać się, jak zwrotnymi samochodami są auta wyścigowe. Imponująca liczba koni mechanicznych, agresywne skręty, wrażenie wypadania z toru… To wszystko gwarantuje porządną dawkę adrenaliny.

Motoprezent wiąże się nie tylko z obecnością na torze. Możesz zaopatrzyć swojego chłopaka w kupon, który umożliwi mu jazdę sportowym samochodem ulicami miasta. Twój wybranek poczuje się jak bohater filmów akcji, a wszystkie oczy będą zwrócone tylko na niego.

Co z bezpieczeństwem?

Prezenty oferowane są przez profesjonalne firmy działające w branży motosportowej, współpracujące z najlepszymi markami. Tego typu organizacje mogą pochwalić się wykwalifikowaną kadrą instruktorów od lat zajmujących się sportowymi dyscyplinami samochodowymi.

Licencjonowani zawodnicy rajdowi po zdobyciu uprawnień podejmują się działalności szkoleniowej. Priorytetem jest dla nich przestrzeganie zasad bezpieczeństwa zwłaszcza w towarzystwie posiadaczy vouchera, którzy na co dzień nie są związani z rajdami samochodowymi, a jedynie szukają mocnych wrażeń.