emotis.pl

motoryzacja, mężczyzna, transport, praca

wycieraczki
Motoryzacja

Wycieraczki do samochodu – na co warto zwrócić uwagę?

Nasz samochód to podstawowe narzędzie, które wielokrotnie wykorzystujemy każdego dnia. Zawozi nas do pracy, przywozi nam zakupy, udajemy się nim na wczasy czy w odwiedziny do dziadków. O nasze auto trzeba w odpowiedni sposób dbać. Podstawowym wyposażeniem są wycieraczki. Umożliwiają one bezpieczne prowadzenie pojazdu w trudnych warunkach atmosferycznych, ważne są zarówno przednie jak i tylne. Wycieraczka Peugeot 206 to produkt dedykowany specjalnie dla posiadaczy aut marki peugeot. Przyjrzyjmy się jej bliska. Ciekawi?

Charakterystyka

Wycieraczka Peugeot 206 to synonim jakości, wygody i niezawodności. Bardzo ważna jest widoczność w tylnej szybie naszego auta. Pozwala uniknąć niechcianych stłuczek i innych przykrych zdarzeń drogowych. Co więcej, osoba prowadząca pojazd powinna mieć aktualne rozeznanie sytuacji w koło swojego auta. To podstawa zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa sobie i osobom podróżującym z nami w samochodzie. 

Specyfikacja

Wycieraczki peugeot 206 typu Bosh Twin posiadają wytrzymałą konstrukcję z tworzywa sztucznego. Są produkowane z dedykacją dla szczególnych modeli aut, w celu idealnego dopasowania do profilu szyby i niezawodności na drodze zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych. W konstrukcji pióra wycieraczek peugeot 206 użyto dwóch rodzajów gum. Na górze wycieraczki zamontowano miękką część odpowiadającą za cichą pracę, natomiast na dole wycieraczki użyto gumy twardej, której głównym zadaniem jest czyszczenie naszej szyby ze śniegu, wody i innych niechcianych substancji.

Wycieraczka Peugeot 206 została wyposażona w specjalistyczną powłokę, dzięki której uzyskuje lepszy poślizg na szybie naszego samochodu. Siła tarcia powinna być jak najmniejsza. Zwiększa to żywotność zarówno samej wycieraczki, jak i chroni szybę auta przed zużyciem, zarysowaniami i innym niepożądanymi zdarzeniami. 

Pielęgnacja 

O wycieraczkę peugeot 206 trzeba dbać w odpowiedni sposób, aby cieszyć się z jego długiego funkcjonowania. Przede wszystkim należy dbać o gumę wycieraczki i regularnie usuwać z niej przyklejony brud czy różne owady. W tym celu można stosować łagodny detergent, który ułatwia nam skuteczne usunięcie zanieczyszczeń. Jeśli nie będziemy w ten sposób pielęgnować wycieraczki, guma ulegnie uszkodzeniu. Wycieraczka Peugeot 206 nie może działać na suchej szybie. Jeśli produkt na szybie podskakuje w charakterystyczny sposób, to może oznaczać , że ramię wycieraczki jest skrzywione, wówczas należy je odpowiednio wyregulować.

Wycieraczka Peugeot 206 marki Bosh Twin to idealny wybór dla posiadaczy sprytnych pojazdów peugeot 206. Dzięki niej zawsze będziesz gotowy do drogi, bez obaw o trud prowadzenia w niekorzystnych warunkach.