Ceny zawierają podatek VAT

Auto na wynajem – Emotis

Witamy na stronie Emotis,

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów. Nasze salony znajdują się w całej Polsce – docieramy do kierowców w całym kraju, by oferować możliwość bezproblemowego prowadzenia auta wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Posiadany przez Ciebie samochód uległ uszkodzeniu? A może nie jesteś właścicielem auta, lecz potrzebujesz samochodu na określony czas? Zapraszamy – skorzystaj z usług naszej wypożyczalni.

Całodobowa wypożyczalna samochodów

Emotis to całodobowa wypożyczalnia samochodów. Taką możliwość gwarantuje nasz system wypożyczania online. Zarezerwuj samochód w mieście, w którym będziesz przebywać i wybierz okres czasu, w trakcie którego będziesz korzystać z auta. Możesz także wybierać wśród samochodów osobowych i dostawczych. Następny krok to odbiór zarezerwowanego auta w jednym z naszych salonów – jesteśmy w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie i wielu innych miastach. Wystarczy, że sprawdzisz na naszej mapie oddziałów wypożyczalny Emotis, gdzie znajduje się najbliższy salon. Wtedy pozostaje tylko rezerwacja online i korzystanie z wypożyczonego auta!

Rezerwacja samochodu online – wypożyczalna Emotis

W naszej ofercie dostępne jest krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy wynajem auta. To pierwsze to doskonałe rozwiązanie na krótkie wycieczki czy jednodniowe wyjazdy służbowe. Średnioterminowy wynajem samochodu to czas od 1 do 23 miesięcy, z kolei wynajem długoterminowy może trwać od 24 do 48 miesięcy. Jeżeli planujesz wyjazd na taki okres czasu, wynajem długoterminowy z naszej oferty będzie świetnym wyborem. Nie musisz także martwić się, kiedy Twój okres wypożyczenia dobiega końca – w Emotis bez problemu przedłużysz wynajem. Wystarczy, że 12 godzin przed aktualnym końcem wynajmu skontaktujesz się z naszą obsługą. Oferta Emotis to również wyjątkowa usługa krótkoterminowego wynajmu z kierowcą - jeżeli poszukujesz usługi VIP, nasza propozycja wynajmu auta z kierowcą będzie odpowiednia na różne okazje.

Skorzystaj z oferty wypożyczalni Emotis!