Rezerwacja samochodu jest prosta

Usługa wypożyczenia samochodu na kilka dni lub tygodni powinna rozpocząć się od nieskomplikowanego procesu rezerwacji. Wybór opcji spośród różnych modeli aut, limitów kilometrów, czy płatność to normalne czynności, podobne do innych zakupów online. Z tym, że kupujemy mobilność, podróż i przygodę.

Czytaj więcej

Wynajmować czy kupować? Mobilność ponad wszystko

Czy w dzisiejszych czasach warto jeszcze kupować samochód? Czy nowoczesny człowiek nie powinien traktować przemieszczania się bardziej elastycznie i dopasowywać środka transportu indywidualnie, zależnie od  konkretniej potrzeby w danym momencie?

Czytaj więcej

Nowy segment w naszej ofercie

Wprowadziliśmy właśnie nowy segment samochodów – mały dostawczy. Obecnie w tej klasie dostępny jest samochód marki Peugeot Partner Furgon. To jedno z pierwszych aut tej klasy, które pojawiły się na rynku.

 

Czytaj więcej

Jeździmy tylko z kluczykami

Zgodnie z nowelizacją Ustawy o Ruchu Drogowym kierowcy poruszający się zarejestrowanymi w Polsce pojazdami nie muszą już posiadać przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz dowodu zawarcia polisy OC. Wychodząc na przeciw tym zmianom, od dziś nie wydajemy dokumentów przy wynajmie samochodu.

Czytaj więcej

Oddział Emotis w Płocku

Wraz z nastaniem września, otwieramy oddział w Płocku. Razem z pozostałymi, Emotis może pochwalić się obecnością w 14 miastach Polski. Wszystkie adresy można znaleźć w zakładce Oddziały Emotis 

 

Czytaj więcej