Samochód i elektryczna hulajnoga - idealna para. 

Emotis to jedyna w Polsce wypożyczalnia samochodów, oferująca hulajnogi elektryczne jako dodatek do wynajmowanego samochodu. Teraz możesz być mobilny zawsze i wszędzie. 

Jedziesz na spotkanie biznesowe do innego miasta? Chcesz zrobić dzieciom frajdę na wakacjach? Wypożycz mobilną parę: samochód i hulajnogę elektryczną. Wynajmujemy auta i hulajnogi na dni lub miesiące.

Chesz wiedzieć więcej o naszych hulajnogach? 

Elektryczna hulajnoga Xiaomi MiJia ma prostą, minimalistyczną konstrukcję i zapewnia wygodę oraz łatwość użytkowania. Naciśnij przycisk, a po 3 sekundach hulajnoga rozłoży się i jest gotowa do jazdy. Kiedy dotrzesz do celu, po prostu naciśnij przycisk ponownie. Po złożeniu można ją wygodnie transportować lub schować. Całkowita waga wynosi zaledwie 12.5 kg, rozwija maks. 25 km/h. Zasięg maks. 30 km, a czas pełnego ładowania do 5h. W komplecie dostaniesz ładowarkę. U nas możesz wynająć tyle hulajnóg, ile jest miejsc w samochodzie. 

Chcesz zarezerwować samochód z hulajnogą?

Aby wynająć hulajnogę (lub kilka), wystarczy ją wybrać jako dodatek do rezerwacji samochodu w formularzu online (sekcja "Wyposażenie").
Można też do nas zadzwonić pod numer Infolinii 24/7 +48 585 588 588 lub napisać kontakt@emotis.pl.
Wypożyczysz także samą hulajnogę. 


REZERWUJ>>>

ZOBACZ VIDEO>